• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Raymarine Ray70 İşlevli VHF Telsizi

Raymarine Ray70 İşlevli VHF Telsizi

Fort Lauderdale Uluslararası Boat Show'da yeni Ray60 VHF ve ultra-kompakt Ray50 VHF yanında geçtiğimiz hafta satışa sunulan Raymarine yeni gözde ürünü Ray 70 VHF 'de vardı.Ray70'in ayrılmaz bir AIS alıcısı ve denizcilere çift istasyon kontrol ve interkom yeteneği vermek için Raymic uzaktan kumanda ile kombine edilebilir. Her üç model audiophile kaliteli hoparlörler, gürültü önleme teknolojisi ve Raymarine çok fonksiyonlu ve cam köprü görüntüleri ile tamamlayıcı nitelikte bir tasarıma sahiptir.
Raymarine ayrıca, Version 12 olan çok fonksiyonlu navigasyon ekranları için bir üst sürümü olan LightHouse 2 piyasaya sundu .LightHouse 2 dört canlı kamera yayınının yanı sıra enstantaneler yakalayabilmek ve video görüntülerinizi kaydedebilirsiniz kullanıcılara, IP video kameralar quad-split video gösterimi için de destek içerir.
"Raymarine güvenliğini arttırmak, yenilikçi, yüksek performanslı ürünler sunmak ve denizcilerin denizlerde geçirdikleri zamanlarda onların stresini azaltabilmek çalışmalarına devam ediyor" diyen FLIR Başkanı ve CEO'su Andy Teich sözlerine şöyle devam etti "Yeni çok fonksiyonlu Ray70 VHF bariz bir şekilde bir geminin haberleşme sistemlerini geliştirir, ve LightHouse II bizim son sürüm, video izleme ve kayıt sistemleri sayesinde tekne içine güçlü bir Raymarine navigasyon görüntülere dönüştürür."
Fiyatları Ray70 için 649 $,Ray60 için 299 $ ve Ray50 için 249 $ olacak. Tüm yeni ürünler hakkında LightHouse II Sürüm 12 ve daha fazla bilgi www.raymarine.com tıklayınız.

 


       
Yarış Kuralları