• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

KVH Yeni Ürünleri

KVH'nin İki Ödüllü Yeni Ürünleri

KVH son zamanlarda Ulusal Deniz Elektroniği Derneği örgütünden bir çift ödül kazandı. İlk'i TracPhone V3 IP uydu iletişim anten için, ve diğer ise TracVision TV1 uydu televizyon anten sistemi içindi.
KVH kendi uydu iletişimi ve televizyon sistemleriyle Ulusal Deniz Elektroniği Derneği örgütünden 17 yıldır üst üste övgü ve ödül almaktadır.
Martin van Kitleri Heyningen, KVH CEO'su, basın mensuplarına şöyle konuştu."Ulusal Deniz Elektroniği Derneği örgütünden ödül kazanmak özellikle şu yönden çok anlamlıdır Hızlı ürün montajı ve ürünlerimizin performansı, rakiplerimiz gibi birinci elden deneyime sahip olan Ulusal Deniz Elektroniği Derneği örgütünün uzman profesyonellerinden geliyor ,Onlar her gün bizim TracVision ve TracPhone sistemlerimizi defalarca test ederek üzerinde çalıştılar, ve bizlere vermiş oldukları bu ödüllerle çalışmalarımızı onurlandırdılar."

TracPhone V3-IP KVH mini Genişbant VSAT ağda çalışan bir 14.5-inç çaplı Ku-bant VSAT anteni'dir. Uzunluğunda 30 metre kadar olan teknelerde 2 mbps kadar veri bağlantıları sunar.

TracVision TV1 ise kıyı küçük seyir tekneler için 12.5-inç deniz uydu TV sistemi idealdir. Bu akıllı telefonlar, tabletler ve bilgisayarlar aracılığıyla erişimi ile yüksek çözünürlüklü televizyon programlarının görüntülenmesini sağlar.

www.kvh.com sitesinden ürünler hakkında daha fazla bilgi edinin.

 
Yarış Kuralları