• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

FLIR M SERIESFLIR M SERIES-Yeni...

FLIR M-618CS MARINE GYRO STB CAMERAYeni FLIR M-618CS Gyro-Stabilize deniz kamera termal gece görüş sistemleri FLIR'in endüstri lideri M-Serisi hattının en gelişmiş üyesidir. M-618CS kendi sınıfında en yetenekli sisteme sahiptir, bir renk yakınlaştırma kamera ve jiroskop-sabitleme uzun menzilli termal gece görüşü ile birleştirir. Düz veya baş aşağı asılı kamera monte seçenekleri bulunmaktadır.Görünümünde bir 640 x 480 çözünürlükte ve 18ºx14º alanıyla FLIR M-618CS 35mm çift sensör termal deniz kamerası sağlam Gimble Dağı üzerinde 2x ve 4x e-zoom ile birlikte geliyor. Bu özellikler tam karanlıkta bile, daha uzakları net bir şekilde görmenizi sağlamaktadır. Ther M-618CS üzerinde iki mil uzaktan bile küçük damarları tespit edebilir!

M-Serisi ayrıca, kullanımı kolay denetleyici paneliyle donatılmış hassas sistem kontrolü sağlar ve kullanıcılar buton kontrolleri ile önemli kamera işlevlerinin tümüne erişmenizi sağlar. Birçok denetleyici kullanıcı ayarları ve seçenekleri seçmenizi sağlar, aynı zamanda renk dengesini kontrol etmek ve belirli senaryolar için özel renk paletlerini seçme opsiyonlarıda mevcuttur.

M-Serisi Özellikleri

â 2Ã- ve 4a E-Zoom ile birlikte € ¢ 640 x 480 yüksek çözünürlüklü termal gece görüşü,

â € ¢ Genişletilmiş menzil performansı - M-618CS en 35 mm termal lens üzerinde 2 mil uzakta küçük damarları tespit edebilme özelliği.

â € ¢ Aktif gyro-stabilizasyon - hatta fırtınalı denizlerde sürekli görüntü, sağlar.

â 10x optik zoom ile € ¢ Renkli TV kamera - termal görüntü sürekli zoom 
kameralar arasında geçiş yaparken kolay kullanım için kameranın e-zoom.

 

 

 Yükleme entegre ve kullanımı kolaylığı M-618CS kullanımı ve standart video formatı ve üstün Ethernet bağlantısı sayesinde kolay monte edilebilme özelliği

€ ¢ Basit Ethernet bağlantıları ve IP addressability sistemi yüklemek için basit ve kolayca kontrol edilir

Dijital Detay Arttırma (DDE) olarak adlandırılan € ¢ Tescilli, patent bekleyen, görüntü iyileştirme algoritmaları FLIR'in cephe ürünlerinin tümü en zorlu koşullarda daha fazla iş görür.

"€ â € ¢ Dayanıklı su geçirmez pusula muhafaza sürekli pan ° 360A ve ufuk-to-ufku kapsama alanı için görüş +/- 90 ° tilteld sağlar.

â € ¢ Renk ekrandaki semboloji - semboloji size sistem durumu, pozisyon ve yapılandırmasına anında erişim sağlar ekranda detaylı, 3D renk.
FLIR M-618CS PROJÜR İNDİR...

Fiyatı : $ 32,150.00-US.fiyatıdır.

Yarış Kuralları