• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

7 Marine 627 HP7 Marine 627 HP 

Dünyanın en güçlü dıştan takma motoru7 Marine deniz pazarda onlarca yıllık deneyimi ile kendisini kanıtlamış yenilikçi bir ekip tarafından Ağustos 2010 yılında kurulmuş, Burada çalışan mühendis ve teknisyenlerin tek amacı yıllarca edinmiş oldukları bilgi,beceri ve uzmanlıklarını bu gezegendeki  en güçlü ve teknoloji açısından en yüksek performanslı dıştan takma motorları yaratmaya odaklanmış olmalarıdır.Şubat 2011 yılında ilk konseptlerini geliştirdiler.
İlk konsept 557 ile Mart 2012 yılında 7 Marine kurucusu ve bu sektörde 40 yıldan fazla deneyim ve tecrübeye sahip ünlü Rick Davis ve ekibi sayesinde Miami Boat Show da görücüye çıktı.557 özünde General Motors (GM)motor güç yoğunluğunun yanı sıra kütle ve boyut verimliliği sayesinde lider duruma geldi.
2015 yılında ise yeni 627 görücüye çıktı,Ek beygir gücü yanma sistemindeki değişiklikten kaynaklanmaktaydı,bunun yanı sıra farklı yakıt enjeksiyon sistemi,Farklı silindir başları ve farklı egzoz valflerine sahiptir. Yeni 627’de ZF Friedrichshafen tarafından geliştirilen bilgisayar kontrollü disk debriyaj sistemi ve çift cidarlı paslanmaz çelik egzoz eklenmiştir,Üst kısımları ise  GM tarafından inşa edilmiş bir kompresörlü alüminyum Cadillac CTS-V  6.2L V-8 başarıyla yatay dönüştürülmüş bir motoru bulunmaktadır. Latham marine’nin tasarım yardımları sayesinde dahili hidrolik direksiyon sistemine sahiptir ve motorun kendisine has Herring pervaneleri bulunmaktadır.
Özel Tasarımlı bir soğutma sistemine sahip olan 627 birincil ve ikincil devrelerde bir ısı değiştiricisine sahiptir. Bu, özellik başlangıçta yeni 557’lerin yapımı esnasında geliştirilmiştir.Bu özellik motor bloğunun soğutma kanallarına tuzlu suyun girmesini engeller ve mümkün olan en düşük ısı değişikliğinin boyutlarını korumak için motor etilen glikol ile soğutulmakta. 627 patent bekleyen mühendisliği ve hava kararmaya başladığı zaman kaput dışında muhteşem renkli LED entegre aydınlatması ile Yeni bir SpectraBlade kaportası ile yakında aramızda.

Yarış Kuralları