• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Araba Head Up Display Monitör SistemiRed Shield Monitör Sistemi-Tarz Ürünler
Evrensel Head Up Display HUD Yansıtıcı Cam Filmi 7.5 "Tüm Araba Markaları ve Modelleri için. Premium Kalite Yüksek Çözünürlüklü (HD) Netlik Filmi. HUD Units & Smartphones [2 PK] ile uyumludur.Ekran simülatörü yukarı çıkıyor

High Definition kristal netliğinde netlik filmi, HUD biriminizden veya akıllı telefonunuzdan hız göstergesinin, takometrenin veya navigasyonun projeksiyonunu en iyi yansıtacak şekilde inç başına piksel (ppi) başına en iyi ekran çözünürlüğü ve piksel sağlar. Bu HUD filmi, gün veya gece olsun, gün boyunca her zaman iyi çalışacaktır.
HF filminin evrensel uyumluluğu vardır ve HUD uyumlu uygulamalar ile tüm Head-Up Display cihazları ve akıllı telefonlar ile çalışacaktır. Tüm arabalar, kamyonlar, kamyonetler, otobüsler, RV'ler, motosikletler, tekneler vb. Ile çalışacaktır.
Güvenlik her zaman önemlidir! HUD film şeffaftır, bu yüzden sizi sürüşten uzaklaştırmayacaktır. En güvenli olacağını düşündüğünüz HUD filmini yerleştirin. Ortak kurulum yerleri, sürücü tarafı veya aracın ortasıdır. Bu HUD filmi gözlerinizi yolda tutarken harika bir sürüş deneyimi sunacak.
HUD yansıtıcı film yüklemek için sadece kolay zamanınızı 5 dakika sürecektir. Maksimum yapışma sağlamak için, kurulumdan önce ön camınızı iyice temizlediğinizden emin olun. Filmin çıkarılması ve yapıştırıcı kalıntı bırakmaması da kolaydır. Daha iyi ve daha kolay bir temizleme işlemi için filmi ısıtmak için ısı tabancası veya saç kurutma makinesi kullanın.
Bu filmin boyutu 5,9 x 5,1 inç ve 0,1 inç kalınlığındadır. Maksimum ekran kapsama alanına yardımcı olmak için 7,5 inç'e kadar ekran boyutlarını destekleyebilir. Gün ışığında bile ön camınızda sayıları ve bilgileri açıkça görmenize yardımcı olur.

Fiyatı : 25-75 Usd Amazon.com 

 


       
2020 Tayk Yarış Takvimi
2020 Bayk Yarış Takvimi
TYF FAALIYET TAKVIMI
Yarış Kuralları